Yönetim Kurulu Başkanımızın Mesajı

1998 yılında genç inşaat mühendisi olarak gayrimenkul değerleme dünyasına tek başına attığım adım, aynı zamanda bugünkü DONATI GAYRİMENKUL DEĞERLEME’nin başlangıcı idi.

Bugün, bütün Donatılılarla ilk günkü heyecan ve hırsla, birlikteliğin ve aklı kullanmanın sinerjisi ile ilkleri yapma anlayışımız doğrultusunda yolumuza durmaksızın devam ediyoruz. Bugüne kadar değerleme sektörünün muhtelif branşlarında yüzbinlerce raporlar ürettik.

Teknolojiyi, bilimi ve sektörü takip etmemiz; DONATI ailemizin fertleri ile DONATI Değerlemeyi sektöründe farklı bir konuma getirmiştir. Araştırmacı ve inovatif ruhumuz, yapmış olduğumuz gerek banka- teminat işleri , gerek danışmanlık ve nitelikli değerleme işleri , gerekse de kentsel dönüşüm kapsamındaki değerleme işlerimizde farklılığımızı ortaya çıkarmıştır. Daima yapmış olduğumuz işin arkasında olmamız ve müşteri memnuniyetini sağlamamız DONATI’yı bugünlere taşımıştır. Planlarımızı uzun vadeli yapıyoruz ve oluşturduğumuz değerlerin farkındayız. Bundandır ki, DONATI Değerleme, bu güne kadar ürettiği değerleme raporları ve yatırımcılara yönelik hayalleri tutarlı ve karlı girişimlere dönüştürerek kendine has çizgisini ve firma kültürünü daima yansıtmıştır.

Bizden gayrimenkul değerleme hizmeti alan müşteri ve yatırımcıların her şeyden önce doğru yatırım kararlarımız ve değer anlayışımız ile onların bize olan güveni ve mutluluklarını görmek bizim için tüm kazanımlarımızın ötesinde bir değerdir. Bugün- den sonra da ana hedefimiz ve değerimiz, temel prensiplerimize bağlı kalarak çalışmak ve sektörümüze değer katan bir aktör olmaktır.

Duyduğunuz güven için teşekkür ediyorum.

Saygılarımla,

İBRAHİM ETEM YİĞİTOL
Donatı Gayrimenkul Değerleme A.Ş © Copyright 2018.

Abdurrahman Nafiz Gürman Mh. Mehmet Akif Cd. Turunçlu Sk. No:25/5-6 Mesa Plaza Merter-Güngören / İstanbul / TÜRKİYE / t. +90 212 504 88 60 - f.+90 212 504 88 70
kurumsal@donati.com.tr