KURUMSAL DANIŞMANLIK

Değerleme hizmetlerimiz dışında siz değerli müşterilerimizin gayrimenkul portföylerinin en etkili hangi yöntemle yönetilmesi gerekliliğinin cevabını bulmanız için kurumsal danışmanlık hizmetleri de sunulmaktadır. 
Bu kapsamdaki çalışmaların amacı; Gayrimenkullerinizin yasal hakların vermiş olduğu sınırlar, varsa kısıtlamaları, mülkiyet durumları, olası riskler –avantajlar – fırsatlar – tehditler , kaynakların doğru, uygun, etkin ve verimli kullanımının planlanarak, kanun ve mevzuatlar kapsamındaki kurumsal danışmanlığa yönelik çalışmalardır.
GAYRİMENKUL GELİŞTİRME DANIŞMANLIĞI

Kurumumuz tarafından ilgili müşterilerin arsa üretimi ve geliştirilmesi sürecinden satış pazarlama sürecine kadarki bütün aksiyonlardaki danışmanlık hizmetini kapsamaktadır. Gayrimenkul Geliştirme alanında tecrübe ve birikim sahibi ekibimiz; geliştiriciler, yatırımcılar, gayrimenkul kullanıcıları ve arsa sahipleri dahil olmak üzere, gayrimenkul sektörünün tüm önemli aktörleri ile birlikte uluslararası değerleme yöntemleri, firma bilgi ve birikimi kullanılarak mevcut veya potansiyel yatırımlarda en verimli kullanımı ve en iyi kazancı sağlanmasına yönelik matematiksel modeli kurarak, finansal-ekonomik gelişim tahminleriyle gayrimenkul geliştirme rapor hizmeti sunmaktadır.

Başlıca danışmanlık hizmetlerimiz;

✓ Gayrimenkul Pazar Araştırma Raporları
✓ Fizibilite/Ön Fizibilite Raporları
✓ Arz Talep Analizi
✓ En İyi ve En Verimli Kullanım Analizi
✓ Sözleşme Danışmanlığı
✓ İhale Süreç Danışmanlığı


GAYRİMENKUL YATIRIM DANIŞMANLIĞI

Gayrimenkul yatırım danışmanlığı konusunda uzman personellerimiz tarafından  finansal fizibilite çalışmaları ve güncel pazar analiz sonuçlarıyla gayrimenkulünüz için  risk, maliyet ve fırsat sarmalında doğru bağlantıları kurarak doğru ve güvenilir analizleriyle katma değer sağlamayı hedefler ve bu bağlamda sizlere yatırım danışmanlığı hizmeti sunar.

Bu konuda başlıca yatırım danışmanlık hizmetleri;

Yer Seçimi Stratejisi

Proje Geliştirme Stratejisi

Yatırım Stratejisi


Donatı Gayrimenkul Değerleme A.Ş © Copyright 2018.

Abdurrahman Nafiz Gürman Mh. Mehmet Akif Cd. Turunçlu Sk. No:25/5-6 Mesa Plaza Merter-Güngören / İstanbul / TÜRKİYE / t. +90 212 504 88 60 - f.+90 212 504 88 70
kurumsal@donati.com.tr