DEĞERLEME HİZMETLERİ

Donatı Gayrimenkul Değerleme A.Ş. ailesi olarak  SPK ve BDDK’nın yetkilendirdiği değerleme kuruluşları nezdinde, Uluslararası Değerleme Standartlarına, Kanun ve Yönetmelik düzenlemelerine esas olarak her türlü gayrimenkul değerleme çalışması hizmetini, adil, objektif ve bağımsız bir şekilde sunmaktadır.
İPOTEK FİNANSMANI

Firmamızın Banka ve finans kuruluşlarının ipotek finansmanına dayalı, her türlü gayrimenkul, gayrimenkule dayalı hak ve faydaları ile makine ekipman türleri için verdiği değerleme hizmetidir. Gayrimenkul Değerleme hizmeti için Türkiye genelinde 9 bölge müdürlüğüne bağlı 60 ilde yaklaşık 350 değerle uzmanı firmaların değerleme ihtiyaçları karşılanmaktadır.

İpotek finansmanına yönelik başlıca hizmet verdiğimiz kuruluşlar;

Bankalar

Leasing Şirketleri

Sigorta Şirketleri

Varlık Şirketleri

Faktoring Şirketleri


ÜST YAPI DEĞERLEME

Ulusal ve uluslararası geçerliliği olan değerleme lisanslarına sahip değerleme uzmanlarımızın inovatif ve özgün değerleme yaklaşımları ile bilimsel analiz teknikleriyle koordinasyonu neticesinde üst yapı değerleme hizmetleri işlemlerinde reel pazar değerlerine ulaşır. Donatı Değerleme, SPK ve BDDK tarafından yetkilendirilmiş olup, Uluslararası kabul görmüş değerleme standartlarını, mesleki ve firma ilkeleri ile bütünleştirerek müşteri memnuniyetine dayalı olarak hizmet vermektedir.

Üst Yapı Değerleme Hizmetleri;

Arsa ve Araziler

Ofis,Plaza, İşhanı

Konut, Villa, Çiftlik ve Yalı

Otel, Tatil Köyleri ve Konaklama Tesisleri

Golf Tesisleri

Alışveriş Merkezleri - Perakende Üniteleri

Sağlık ve Eğitim Tesisleri

Öğrenci Yurtları

Liman ve Marinalar

Maden Ocakları

Eğlence Merkezleri

Gelir Getiren Spor Kompleksleri

Kongre Merkezleri

Gayrimenkul Projeleri

Gayrimenkul Hak ve Faydaları

İnşaat K.K. ve H.P. Sözleşme Danışmanlığı

İnşaat İlerleme/Gelişim Raporları - Yatırım Kontrol Raporları


PORTFÖY DEĞERLEME

Farklı ölçekteki firmaların aktiflerinde yer alan portföylerinin değerleme işlemleri kapsamında konusunda uzman kadromuz ile, söz konusu firmaların yıl sonu bilançolarının oluşumunda ihtiyaç duyulan portföy değerleme hizmetini sunmaktadır. Firmalarını portföylerinin nasıl yönetileceği konusunda piyasa verileri ışığında öneriler ve uygulama hizmetlerinde bulunmaktayız.

Portföy Değerleme Hizmetleri;

Konut Portföyü

Perakende Portföyü

Turizm Portföyü

Sanayi Portföyü

Akaryakıt/Dolum Tesisi Portföyü

Gıda Portföyü

Holding-GYO-İnşaat Firmaları Portföyü


MAKİNE, EKİPMAN ve ENDÜSTRİYEL TESİS DEĞERLEME

Endüstriyel tesis olarak adlandırılan taşınmazlar partnerleri ve üretimini de içinde barındıran entegre bir üretim kompleksi olabileceği gibi, çeşitli üretim ünitelerini de barındıran Organize Sanayi Bölgeleri de olabilir. Ayrıca fabrikalar, imalathaneler, lojistik tesisler, HES-BES Santralleri, Kaynak Tesisleri ve Depolama tesisleri de bu kapsamda yer alabilir. Çalışma alanımıza Enerji, Çimento, Kimya-İlaç, Liman, Metal, Otomotiv ve Gıda sektörleri de girmektedir. Donatı Ailesinin ilgili disiplinlerden oluşan (Şehir Plancı, Harita Mühendisi, İnşaat Mühendisi, Mimar, İşletme, Endüstri ve Makine Mühendisi) profesyonel ekibi, endüstriyel tesislerinin güncel Pazar değer tespiti ile Muhasebe kayıtlarında demirbaş olarak bulunan ancak amortisman nedeniyle defter değerleri olmayan her türlü makine ve teçhizat için piyasadaki ikinci el veya hurda değer tespitleri çalışmalarında da sektördeki tecrübesi ile sizlere hizmet sunmaktadır.

Başlıca değerleme hizmetlerimiz;

Akaryakıt, Dolum Tesisleri ve Rafineler 

HES-RES Kaynaklar

Fabrika, Küçük ve Büyük ölçekteki Sanayi Tesisleri

Üretim Tesisleri

Lojistik Tesisler ve Depolama Alanları

Makine Değerleme

Gemi, Yat, Balıkçı Motoru Değer Tespiti

Taşıt, Tarım Araçları ve İş Makinaları Değer Tespiti

Fatura/Değer Analizi

Makine Kira Değer Tespiti


Donatı Gayrimenkul Değerleme A.Ş © Copyright 2018.

Abdurrahman Nafiz Gürman Mh. Mehmet Akif Cd. Turunçlu Sk. No:25/5-6 Mesa Plaza Merter-Güngören / İstanbul / TÜRKİYE / t. +90 212 504 88 60 - f.+90 212 504 88 70
kurumsal@donati.com.tr
Where you can buy Louis Vuitton Replica :

fake lv man bag louis vuitton messenger bag replica fake louis vuitton shoes hermes belt replica louis vuitton outlet nederland replica Jordan 4 imitazioni louis vuitton Best faux Chanel bags taschen aus der türkei online kaufen louis vuitton imitate kaufen gucci replica fake dior saddle bag Replica Fendi Backpacks replique sac ysl Replica chanel cheap hermes bags from china chanel imitazioni perfette knock off chanel bags replica gucci shoes imitazioni borse dior imitazioni hermes louis vuitton sling bag replica van cleef replica cartier love ring replica cartier bracelet replica fake chanel wallet replica louis vuitton wallet louis vuitton bumbag replica dior replica louis vuitton duffle bag replica replica celine replica borse gucci replica Jordan 1 chanel wallet replica imitation sac hermes louboutin pas cher fake louis vuitton wallet louis vuitton wallet replica fake louis vuitton wallet replica louis vuitton belt uk cartier love bracelet replica replica louis vuitton Replica Louis Vuitton backpack dior replica goyard replica cartier bracelet replica cartier love bracelet replica 1:1 louis vuitton turkei online Replica chanel backpack cartier love imitazione